Local Training Course

studencki wyjazd szkoleniowo-integracyjny

W trakcie weekendu z nami zdobędziesz nowe znajomości, poczujesz klimat organizacji, weźmiesz udział w cyklu intensywnych szkoleń i spędzisz dwie szalone noce na imprezach tematycznych. Ten najważniejszy dla nas i dla Ciebie wyjazd, organizujemy tylko dwa razy w roku – jesienią i wiosną, zaraz po rekrutacji.  Jest to jedyne wydarzenie otwarte dla ludzi z zewnątrz organizacji, więc jeżeli zastanawiasz się czy do nas dołączyć, jest to najlepszy sposób, aby przekonać się, że WARTO!

Podczas trzech dni szkoleń zapoznasz się ze wszystkimi aspektami tworzenia projektu: poczynając od pomysłu i planowania, pozyskiwania funduszy, promowaniu, a kończąc na podsumowaniu i ewaluacji. Przedstawimy Ci, jak funkcjonuje Europejskie Forum Studentów oraz jakie są korzyści bycia członkiem.

Nasz wyjazd to nie tylko szkolenia. To również dawka pozytywnej energii, inspiracji i motywacji do działania oraz niezapomniana zabawa podczas dwóch integracji z motywem przewodnim. Poza tym to doskonała okazja do poznania fantastycznych, zaangażowanych osób, z którymi można realizować ciekawe pomysły i projekty.

Co zyskasz dzięki uczestnictwu w Local Training Course?

W trakcie wyjazdu zdobędziesz nową wiedzę i praktyczne umiejętności, a my potwierdzimy je certyfikatem = )

Nie zapominajmy jednak, że Local Training Course to nie tylko szkolenia, to również inspirujący ludzie, którzy napędzają do działania, moc energii, pozytywnego myślenia i motywacji!

Najbliższy Local Training Course

25 - 27 listopada 2022

Zarazimy Cię naszą energią i chęcią do działania. W planie przewidujemy czas na rzetelną pracę i naukę, a wieczorem na niezbędne imprezy integracyjne. Podczas pobytu z nami dowiesz się jak zarządzać wymarzonym projektem, jak go zareklamować i jak go sfinansować, a także poznasz otwartych i interesujących ludzi. :)

 

Opinie innych uczestników

Q&A

Ile kosztuje wyjazd na Local Training Course?

Wyjazd zazwyczaj kosztuje w granicach 110-130 zł. Staramy się, aby był jak najtańszy, żeby pieniądze nie stanowiły istotnej przeszkody. W cenie wyjazdu zapewniamy Ci przejazd pociągiem, dwa noclegi, wyżywienie i materiały szkoleniowe. Uwierz nam, nie zarabiamy na tym, a czasami i dokładamy.

Kiedy najbliższa edycja Local Training Course?

Local Training Course organizujemy jesienią i wiosną, zaraz po naszych akcjach rekrutacyjnych. Obserwuj nasz fanpage na fb, na pewno będziemy to ogłaszać :)

Nie jestem członkiem waszej organizacji, czy mogę jechać?

Nawet powinieneś! Local Training Course to jedyny wyjazd otwarty dla ludzi z zewnątrz AEGEE, jedyna szansa, żebyśmy mogli się poznać.

Jak zazwyczaj wygląda taki wyjazd, co tam robicie?

Wyjazd jest dość intensywny. Nie zakładaj, że odpoczniesz i się wyśpisz. W dzień będziesz się z nami szkolić z dziedzin takich jak Public Relations, Fundraising, Human Resources, czy zarządzanie projektem, a wieczorem bawić i integrować do późnych godzin nocnych.

Gdzie będziemy spać?

Organizacja studencka, wyjazd studencki to i warunki studenckie ; ) Na Local Training Course jeździmy do szkoły położonej w Łochowie. Śpimy w salach, na materacach, jemy w stołówce, myjemy się w szatniach przy sali gimanstycznej. Ma to swój niepowtarzalny urok.

Co powinienem mieć na taki wyjazd?

Śpiwór, własny kubek, dużo chęci i energii. O resztę zadbamy my =)

Czy jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć?

Studia trwają tylko 5 lat, tak tylko. Wykorzystaj to, zrób coś innego, co będziesz wspominać na długo po studiach. Nie wykręcaj się “bo kolega ma urodziny, bo mam egzamin w poniedziałek”. Kolegę weź ze sobą na wyjazd, egzamin zdasz najwyżej w sesji poprawkowej. Naprawdę są w życiu chwile, które się nie powtórzą.