Zarząd AEGEE-Warszawa 2022/23 - Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy częścią największej interdyscyplinarnej organizacji studenckiej w Europie, skupiającej aktywnych ludzi, którzy nie boją się działać

Brygida Tucka

Prezydent

president@aegee.waw.pl

Natalia Mućk

HR Responsible

hr@aegee.waw.pl

Jan Jankowski

Skarbnik

treasurer@aegee.waw.pl

Monika Grzegorczyk

Sekretarz

contact@aegee.waw.pl

Agnieszka Dorocińska

Project Director & PR Responsible

public.relations@aegee.waw.pl

Kim jesteśmy?

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa - lokalny oddział AEGEE-Europe, jednej z największych europejskich organizacji pozarządowych - zrzesza studentów i absolwentów warszawskich uczelni i szkół wyższych. Pragniemy stworzyć środowisko, w którym nasi członkowie będą mogli doskonalić swoje umiejętności, rozwijać zainteresowania, a posiadaną wiedzę wykorzystywać w praktyce.

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Europe - To jedna z największych interdyscyplinarnych organizacji studenckich działających w Europie. Powstała w 1985 roku w Paryżu. AEGEE jest organizacją pozarządową, politycznie niezależną i apartyjną. Nie posiada poziomu narodowego, nad oddziałami lokalnymi znajduje się szczebel europejski. Jest otwarta na studentów i młodych ludzi ze wszystkich środowisk, wydziałów i kierunków. Dzisiaj organizacja ta skupia około 13 000 członków z 200 miast w 40 europejskich krajach.

Dane organizacji

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa
ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa
NIP: 526-15-97-436
Konto bankowe: 05 1950 0001 2006 0026 6541 0002

Rada nadzorcza
Aleksandra Żurko
Lena Sobczyńska

Może Cię zainteresuje...?